Na tomto blogu najdete vše o SNK / AOT.
Najdete zde obrázky, mojí tvorbu a povídky.
Snad se vám tady bude líbit.

!! NENAJDETE ZDE YAOI A YURI !!

!! Brzy blog v novém kabátě !!

!! Attack on titan sezóna 3 v roce 2018 !!

Anime list - ZDE

Shingeki no kyojin RECENZE

1. dubna 2016 v 21:13 | Koko_Chan

Koncetrační tábor Naděje (píše se)

Mikasa se narodí do doby válek, spolu s matkou budou zajaty vojáky a poslány do Koncetračního táboru Naděje, Mikasa to tam bude mít moc těžké protože jí odvedou od matky a tu už nikdy neuvidí, Mikasa se dostane k Erenovy který jí z nějakého důvodu nechá žít a bude se o ní starat ale Mikasa se do něho zamiluje a svoje city bude projevovat ale Eren se jen tak nedá protože kdyby se zamiloval do židovky tak by z toho mohl mít pěkný problém.Moje hračka: (Píše se)

Eren dříve pracoval jako prodavač bílého masa ale nechal toho před necelím rokem, rozhodl se proto že si koupí dívku pro zábavu, dostane Mikasu kterou unesly když byla malá, bude u něho doma pracovat jako hospodyně ale Erena se moc bojí a neví tak co má s ní v úmyslu a v plánu, ví jen jedno, že si jí Eren nebral z lásky ale jen tak na hraní.


Forever: (píše se) - zatím POZASTAVENÉ!!!

Příběh bude vyprávět o Petře která se narodila v podzemí, se svou rodinou si žijou dobře do té doby než je napadnou zloději a ona jako jediná přežije, co se ale stane když potká neznámého muže který si ji vezme k sobě a bude jí vychovávat společně s chlapcem který se jmenuje Levi?.

To se dozvíte v tomto krásném příběhu.


Petřin deníček: (Dokončené)

Zde najdete můj deníček který je plno mích příběhů ze života, najdete tu i příběhy mích přátel a podobně, snad se bude líbit.


Zamilovanost (Připravuje se)


Petra to neměla lehké protože když nastoupila do Legie tak se začaly se do ní navažovat, tohle snášela zhruba tři roky, pak ale potká muže do kterého se zamiluje, láska si ale dává na čas protože ten muž jí moc muset nebude, a ta její tajná láska je kdo jiný než Levi Ackerman.Láska bez hranic aneb když se dvě rodiny nesnáší (Připravuje se)

Mikasa se narodila do rodiny Ackermanů a Eren zase do rodiny Jaegerů, ale tyto rodiny se mezi sebou nesnáší už přes deset let, co se ale stane když se ti dva seznámí a potom se zamilují?, dokáží rodiny usmířit napořád?, více v této love story.Annie deníček: (Píše se)

Tento deníček který popsala Annie je z jejího života, od narození to ale nebyla procházka růžovou zahradou ale spíše hrůza, proto je raději samotářka která nemá ráda vůbec nikoho (tedy skoro), její povahu ale spíše zapříčinil její otec a potom i Berthodl s Reinerem kteří jí rozkazují.
Její život ale brzy změní její nejlepší kamarád Armin který jí rozumí, i on sám prožil život bez rodiny a ví tak jaké to je být sám ale na rozdíl od Annie má přátelé kteří mu pomáhají.
Více v jejím deníčku který je zároveň i jako povídka.


Jednorázovky
Všechny povídky najdete i na mém Wattpadu
a na facebooku.

Vaše Koko_Chan

- Povídky jsou obnovené !!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Pariah Pariah | Web | 2. dubna 2016 v 19:44 | Reagovat

Jsem ráda, žes začala psát povídky. I když SnK znám, musím přiznat, že mě to anime nijak neoslovilo, nicméně to nic nemění na skutečnosti, že tu první povídku si moc ráda přečtu. Ono vždycky nejde o anime, ale o příběh, o kterém člověk píše... hlavně že to celkově baví lidi a mě dost zajímá jak tohle popíšeš. ;)

2 Koko_Chan Koko_Chan | E-mail | Web | 2. dubna 2016 v 20:03 | Reagovat

[1]: Tak to moc děkuji Pariah, hodně si mě potěšila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama